41466_1683170533_1931_n.jpg
Jsem blázen z Prahy kterej má v hlavě tvůrčí přetlak. Koho ale ty moje ptákoviny zajímaj.

jsem vyvolen býti Bivojem?

images.jpg
Nikdy nevíš co bude dál, co bude následovat. Ta nejistota mě děsí. Strach z nejistoty. V okamžiku můžou bejt ty tam plány, sny, budování kariéry.

Kéž bych byl v klidu a nemusel myslet na to, jak je všechno dočasný. Má cenu vůbec něco začínat? Jediný, čím si můžu bejt stoprocentně jistý je to,

že jsem byl a jsem, ale budu? Když tohle píšu, je to přítomnost a já teď žiju pouze a jenom pro tuto přítomnost. Když ale začnu žít budoucností, na jak dlouho dopředu si můžu něco plánovat? Dopíšu vůbec tuhle stránku? Ozazník co jsem teď udělal je minulost, slovo které napsal bylo před chvílí

přítomnost a nyní myslím na to, jak napíšu nějakou blbost, která sem vůbec nezapadne. Myslím na budoucnost.

OKURKA.

Tak to jsem stihl- Jenže co když si něco naplánuju na zítřek, příští týden, či měsíc? To už stihnout nemusím. Tuhle úvahu se pokusím napsat na jeden zátah a tak je pravděpodobnost jejího dokončení velmi vysoká. Nebudu se už vracet k tomu, co jsem napsal, nebudu nic opravovat.

Minulost se opravit nedá, lze se z ní leda poučit. Co jsem udělal, to jsem udělal. Je jedno jestli dobře, nebo špatně. Stejně se to nedá změnit.

Zdánlivě se dá změnit budoucnost, ale budu mít ještě tu šanci? S jistotou se dá měnit pouze v přítomnosti.

A proto přátelé neodkládejte to, co můžete udělat dnes na zítřek. Žijte každej den, jako by byl váš poslední.

A mám stránku.

Stihl jsem to.
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one